MEDYA

17.05.2017

‘Yeni Bakış´ ta Almanya Türkiye ilişkileri değerlendiriliyor

‘Yeni Bakış´ ta Almanya Türkiye ilişkileri değerlendiriliyor

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni’nin hazırlyıp sunduğu ‘Yeni Bakış’ ın bu akşamki bölümünde Türkiye Almanya ilişkileri ele alınacak.

Başkan Yeni geçtiğimiz hafta Antalyalı gazeteciler ile ziyarete ettikleri Almanya’nın Nürnberg şehrindeki resmi ziyaretleri ve 14 yıldır kardeş olunan Nürnberg Basın Kulübü ile ilişkileri ziyaretteki Antalyalı gazeteciler ile konuşacak.

Almanya’nın PKK’ya bakış açısı nedir? Almanya Bavyera Eyaleti İçişleri Bakanı Joachim Herrmann’ın Türkiye hakkındaki düşünceleri?  Antalyalı Gazeteciler Almanya’da nasıl karşılandı? Alman gazeteciler Türkiye ile yaşanan sıkıntıları nasıl değerlendiriyor? Bütün bu soruların cevabı ve çok daha fazlası ‘Yeni Bakış’ programında cevabını bulacak. ‘Yeni Bakış’ bu akşam 19.30’da canlı yayınla Koza Tv’de ekranlara gelecek. 

YASAL UYARI: "mygazete.com" haber portalında yayınlanan köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun tüm hakları New World Media Grubu'na aittir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun bir kısmı veya tamamı kullanılamaz. Tüm yasal hakları saklıdır.

YORUM YAZ

*İsim *E-posta *Yorumunuz

Okuyucu Yorumları ( Toplam , 0 adet)